Pandify - porady jak projektować strony internetowe, darmowe materiały, liczne inspiracje web design.

Hello world czyli wracamy do pisania o tym co lubimy najbardziej!

Artykuł pojawił się 19.10.2016, autorem jest Agnieszka Palmowska i wpadł do kategorii Codzienność

Czy są tutaj osoby, które pamiętają blog vivee.info? Założę się, że tak. I bardzo mnie to cieszy. Otóż my czyli Agnieszka i Maciek wracamy do świata blogowania o tym co tygrysku lubią najbardziej! Czyli o projektowaniu stron internetowych, WordPressie, programowaniu i tym co dzieje się dookoła naszej pracy. Witamy Was ponownie!

Blog vivee.info był dla nas bardzo ważny, jednak ze względu na pełnoetatową pracę i wiele dodatkowych obowiązków jakie pojawiły się w życiu codziennym musieliśmy zawiesić jego działalność z ciężkim sercem. Od tamtej chwili minęło kilka lat, niemalże dekada. Blog ten, jak i forum graficzne przyniosło, i pozostawiło z sobą kilka fajnych znajomości, które pomimo odległości i różnych ścieżek kariery funkcjonują dalej. Kiedy pomyślę sobie jakie wtedy były trendy w projektowaniu i co oferował w swoich opcjach WordPress… Jest to prawdziwa podróż w przeszłość. Technologie ewoluowały i pojawiło się wiele nowych, trendy w designie są zupełnie inne i co najważniejsze – mamy urządzenia mobilne. Pisząc pierwsze artykuły na vivee.info nawet nie byłam w stanie wyobrazić sobie jak to będzie wyglądało za 10 lat…

Po tych wszystkich latach kiedy w głowie świeciła się tylko lampka służbowa, postanowiliśmy znów zrobić coś swojego, ale dla Was. Wrócić do blogowania, dzielenia się naszym doświadczeniem w postach oraz wymieniać się z Wami opiniami w komentarzach. Mamy nadzieję, że staniemy na wysokości zadania. Oczywiście nie chcemy aby meteorytyka Pandify była ograniczona tylko naszymi metodami i narzędziami jakie stosujemy w codziennej pracy przy projektach. Jeżeli chcielibyście o czymś konkretnym przeczytać, po prostu dajcie nam znak. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Nie będę się dalej rozpisywać. Fajnie, że udało się odpalić Pandify o czasie i od teraz w możliwie regularny sposób będziemy Was zasypywać naszymi postami! ^^

Ten słodki plakat możecie nabyć na etsy.com
A ten słodki plakat możecie nabyć na etsy.com

Agnieszka Palmowska

Od 12 lat pracuję w branży IT. Głównie zajmuję się projektowaniem stron internetowych oraz aplikacji mobilnych. Zajmuję się również kodowaniem. Tworzę kod HTML / SCSS, jestem wielbicielką frameworka Zurb Foundation.

Bądź na bieżąco!

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych wpisach na blogu Pandify.pl zapisz się do naszego newslettera za pomocą poniższego formularza. Obiecujemy nie wysyłać nic więcej.