Pandify - porady jak projektować strony internetowe, darmowe materiały, liczne inspiracje web design.

WordCamp Europe 2018 – zapowiedź

Artykuł pojawił się 24.01.2018, autorem jest Agressiva i wpadł do kategorii WordPress

Macie już plany na czerwiec? Albo zastanawiacie się czy nie zrobić małego wypadu zagranicę w cieplejszym sezonie? Otóż bardzo sympatycznym eventem, który odbędzie się 14-16 czerwca jest WordCamp Europe 2018.

W tym roku zlot zakręconych wordpressiarzy z całej Europy odbędzie się w Belgradzie, stolicy Serbii. Jeszcze nie jest znany dokładny rozkład prelekcji. 5 dni temu na oficjalnym profilu na Twitterze dowiedzieliśmy się, że zgłosiło się prawie 400 prelegentów z tematami. Organizatorzy mają w czym wybierać 🙂

Contributor Day odbędzie się pierwszego dnia czyli 14 czerwca w czwartek. Kolejne dwa dni przeznaczone będą na same prezentacje.

Bilety dla uczestników dostępne są pod tym adresem. Obecna cena to 40 euro od osoby. Warto zdecydować się jak najszybciej ponieważ w każdej chwili ceny mogą ulec zmianie na wyższe. W ramach ceny bilety otrzymujemy wejście na Contributor Day, pamiątkową koszulkę (po zakupie biletu klasy Early Bird doczytałam, że moja koszulka będzie nieco inna niż pozostałe), wejście na After Party, kawę, lunch, przekąski podczas trwania eventu.

Organizatorzy wybrali dwa miejsca gdzie odbędą się poszczególne części eventu. Contributor Day 14 czerwca oraz After Party 16 czerwca odbędą się w Belexpo Centar. Natomiast prelekcje 15 i 16 czerwca w położonym 2 km dalej Sava Centar.

WordCamp Europe to oczywiście również okazja do spotkania face 2 face osób ściśle związanych ze światem i powstaniem WordPressa, nawiązanie ciekawych kontaktów biznesowych. W kuluarach zawsze prezentują swoje oferty liczne firmy IT, można zdobyć kody promocyjne, gadżety, etc.

Osobiście bardzo miło wspominam pierwszy WordCamp Europe na którym byłam – we Wiedniu w 2016 roku. Masa inspirujących prezentacji, sympatyczne i otwarte na rozmowy osoby, dla których WordPress to takie samo narzędzie jak dla nas.

Czekamy na kolejne oficjalne wiadomości dotyczące tegorocznej edycji WordCamp Europe. Jak tylko się one pojawią, przekażemy je do dalszej informacji. Nie możemy się już doczekać oficjalnej listy tematów prelekcji.

Kto już wie, że wybierze się na WordCamp Europe 2018?

Foto & logo from Official Press Kit

Agressiva

Od 12 lat pracuję w branży IT. Głównie zajmuję się projektowaniem stron internetowych oraz aplikacji mobilnych. Zajmuję się również kodowaniem. Tworzę kod HTML / SCSS, jestem wielbicielką frameworka Zurb Foundation.

Bądź na bieżąco!

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych wpisach na blogu Pandify.pl zapisz się do naszego newslettera za pomocą poniższego formularza. Obiecujemy nie wysyłać nic więcej.